Екоактивісти заступилися за радника Кличка Олексія Гриценка

Екоактивісти заступилися за радника Кличка Олексія Гриценка
45500 ПЕРЕГЛЯДІВ
Активісти з громадської ініціативи «Екопарк Вирлиця» відреагували на брудну піар-кампанію проти Олексія Гриценка

На офіційному телеграм-каналі вони заявили, що Гриценко готовий надати правоохоронним органам свій телефон та публічно «пройти тест на детектор брехні», щоб спростувати інформацію про перемовини з забудовником озера Вирлиця.

«Вже місяць в пресі та соціальних мережах обговорюють інформацію про „шантаж“ Олексієм Гриценком забудовника Вирлиці. Ряд видань та блогерів опублікували „листування“ Олексія з невідомими та пишуть про якість 500 тисяч доларів. Вважаємо цю інформацію недостовірною, а чорну PR-кампанію - провокацією з боку забудовника!

Сам Олексій залюбки надасть правоохоронцям свій телефон для перевірки. Якщо треба, то готовий публічного пройти тест на детекторі брехні, щоб раз і назавжди закрити усі питання. Наша спільнота впевнена в тому, що Олексій Гриценко не вів ніяких перемовин з забудовником! Окремо хочемо зазначити, що ми зацікавленні у всебічному та неупередженому розслідуванні цієї справи з боку правоохоронних органів», – написали на сторінці спільноти.

 

Нагадаємо, що політолог Володимир Цибулько опублікував скріншоти листування Олексія Гриценка з представником забудовника. В розмові з невідомою особою радник Кличка з питань екології погрожував та вимагав велику суму грошей.

from-ua.com

Теги: Вирлиця,озеро Вирлиц,Украина,Україна,Київ,Киев,Киеврада,Київрада, Виталий Кличко,Кличко,Виталий Кличко Википедия,Кличко Википедия,Мер Києва Виталий Кличко,Мер Києва Кличко,Мер Києва,КМДА, Генеральна прокуратура України,Генеральна прокуратура, Ірина Венедіктова,Венедіктова,Ірина Венедіктова Вікіпедія,Венедіктова Вікіпедія,Венедиктова Википедия,Ирина Венедиктова Википедия,ГПУ,ГПУ Ирина Венедиктова,ГПУ Венедиктова, Генпрокуратура , Генпрокурор ,Генпрокурор Венедиктова,Генпрокурор Венедіктова,Генпрокурор Ирина Венедиктова,Алексей Гриценко,Гриценко,Олексій Гриценко,Володимир Цибулько, Цибулько,Екопарк Вирлиця,активісти
Автор: wikibazacom

© 2020 monitoring-press

Мої відео