Прометей на останніх секундах овертайму вириває перемогу у Хапоеля. Доу приносить надважливу перемогу українцям

409122 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вівторок, 25 січня, пройде матч-відповідь раунду плей-ін Ліги чемпіонів, в якому "Прометей" у себе на майданчику прийматиме "Хапоель". 12 січня суперники зіграли перший матч в Ізраїлі, у якому переміг "Хапоель" (95:70). Нагадаємо, що через спалах коронавірусу в ізраїльській команді другу гру перенесли з 18 на 25 січня. Сьогодні українців влаштує лише перемога.

"Прометей": Кеннеді, Лукашов, Петров, Стефенс, Сидоров, Бєліков, Білан, Доу, Харрісон, Липовий, Мішула, Тихонов

"Хапоель": Адамс, Сегев, Браймо, Гейтс, Обасохан, Воркмен, Гершон, Егбуну, Давид, Аріель, Доврат, Кілпатрік.

"Прометей" (Кам'янське, Україна) - Хапоель (Єрусалим, Ізраїль) 82:79 (20:20, 16:16, 17:24, 22:15)

Матч завершився! Це перемога Прометея. 82:79. Все вирішиться у третій зустрічі.

5 хв. ТАК!!!. ДОУ закидає з далекої відстані і вириває перемогу для Прометея. 82:79

5 хв. Адамс зрівнює рахунок - 79:79

5 хв. Гості порушили правила зони та просто віддали м'яч Прометею

5 хв. Втомилися вже команди, дуже багато помилок. Нерви на межі.

4 хв. Доу виграв підбір і закинув - 79:77

3 хв. На жаль, але пробіжка у Кеннеді.

2 хв. Браймо зрівнює рахунок після помилки Білана - 77:77

2 хв. Відмінний асит Білана та точний кидок Кеннеді – 77:75.

1 хв. Петров кидав далекий, але не закинув.

Овертайм

Четверта чверть

У нас буде овертайм!!!

10 хв. Білан заробив важливе порушення, але закинув лише один раз – 75:75

10 хв. Прохід від Адамса та Хапоель виходить вперед – 74:75. Залишилось 7 секунд.

10 хв. Сидоров та Доу в одній атаці не змогли закинути. Стефенс штрафні реалізував - 74:73

10 хв. Упускаємо ми Адамса і він закинув у проході – 72:73.

9 хв. Кеннеді закинув далекий і вивів Прометей уперед – 72:71. Ось це так матч!

8 хв. Кеннеді зі штрафних не маже - 69:71. У нас залишилося найцікавіше.

8 хв. Ще один далекий кидок від Браймо – 67:71. Хапоель відривається.

8 хв. Дуже нервова у нас кінцівка.

7 хв. Впускаємо Браймо і він закинув далекий – 65:68. У Прометея закинув Кеннеді – 67:68.

6 хв. Перехоплення від Доу і данк. У нас рівний рахунок!!

5 хв. Відмінний прохід від Адамса - 60:65.

5 хв. Два з фолом від Білана. Розігрався наш центровий та закинув дуже важливі очки – 60:63.

4 хв. Непогано зараз грають баскетболісти Прометея у захисті, а суперник уже втомився.

4 хв. Швидка атака та точний кидок від Доу - 58:63

3 хв. Багато помиляються суперники на початку чверті. Мало результативних кидків.

2 хв. Впускаємо Браймо і він закидає з далекої відстані – 56:63.

1 хв. Далекий кидок від Стефенса – 56:60. Відмінний початок...

Чверть почалася!!!

Третя чверть

Чверть завершилася!!! 53:60

10 хв. Білан продавив захисника та закинув – 52:60.

9 хв. Дуже багато підбирань ми сьогодні програємо. До того ж, втрачаємо м'яч у простих ситуаціях. Воркмен закинув без супротиву- 50:60

8 хв. Вже більше 5 фолів у Прометея... Егбуну штрафні закинув.

8 хв. Лукашов закидає штрафні – 50:56. Наша команда у грі.

7 хв Прохід від Білана – 48:56. Нарешті Міро закинув.

7 хв. Данк від Егбуну і це вже солідний відрив - 46:56

6 хв. Ще один блокшот від Стефенса. Вже другий о чверті, але Сидоров не закинув.

5 хв. В атаці у Прометея зараз нічого не виходить. Видно, що морально команда пригнічена.

5 хв. Помилка в атаці та данк від Сегева – 46:54

5 хв. І тут технічний фол для Харрісона. Катастрофа.... Суперник покарав нас сповна. 46:52

5 хв. На жаль, Кеннеді заробляє технічний фол. Обасохан штрафні закинув - 46:50

4 хв. Три очки від Петрова – 45:48. Прометей не відпускає суперника.

3 хв. Стефенс помиляється в атаці, а Браймо закидає штрафні – 42:46.

3 хв. Швидкий прохід від Браймо та Хапоель знову виходить вперед - 42:44

2 хв. Тепер уже Кеннеді та Адамс закинули далекі – 42:42. Результативний початок

1 хв. Браймо закидає далекий – 36:39. У нас відповів Харрісон - 39:39

Гра відновилася!!!

Друга чверть

Господарі паркету здорово розпочали гру, але поступово свою перевагу упустили та дозволили супернику відігратися. Зазначимо, що у цьому матчі Хапоель не такий грізний, як у себе вдома. Всі шанси на перемогу наша команда має.

Чверть завершилася!!! 36:36

10 хв. Харрісон реалізував штрафні та зрівняв рахунок на останніх секундах - 36:36

9 хв. І знову Адамс продавлює Петрова, але Слава відповів далеким – 34:36

9 хв. Кеннеді заробив штрафні та реалізував їх – 31:34. Нарешті закинули.

8 хв. На жаль, але наша команда упустила свою перевагу. Обасохан закинув без опору - 29:32

8 хв. Адамс закинув два з фолом та вивів свою команду вперед - 29:30

7 хв. Команди обмінялися неточними кидками. Дуже багато помилок у простих ситуаціях.

6 хв. У Білана сьогодні в атаці мало що виходить, але в захисті Міро грає корисно.

5 хв. Відмінний прохід від Адамса – 29:27. Суперник починає наздоганяти.

5 хв. Другий данк поспіль від Стефенса – 29:22. Але тут же упускаємо Адамса - 29:25

4 хв. Це поки що явно не той Хапоель, котрий був у першому матчі.

3 хв. Точний далекий від Стефенса, а у суперника закинув Обасохан - 27:22

2 хв. Багато сьогодні помиляються команди. Варто відзначити гру Прометея у захисті. Петров закинув з-під кільця- 24:20

1 хв. Данк від Стефенса – 22:20. Відмінний початок чверті

Чверть розпочалася!!!

Перша чверть

Чверть завершилася!!! 20:20

10 хв. У нас є своя відповідь - далекий кидок від Липового.

9 хв. Відмінний прохід від Сидорова та рахунок знову рівний – 17:17. Але знову ж таки упускаємо Доврата - 17:20

8 хв. Воркмен закидає після чудової передачі Адамса - 15:14. І відразу три від Доврата - 15:17

8 хв. Дуже непогано зараз українці грають у захисті.

7 хв. Впустили ми Обасохана і він закинув – 13:12. У наступній атаці заробив штрафний Сидоров. Ілля не помилявся – 15:12.

6 хв. Дві швидкі атаки від Прометея та наша команда виходить уперед. Закинули Білан та Сидоров 13:10

6 хв. Білан продавив захисника і зрівняв рахунок – 9:9. У наступній атаці Егбуну заробив штрафні та один із них реалізував - 9:10

5 хв. Дуже багато помилок від обох команд. Прометей поступово вирівняв гру.

4 хв. Білан помилився, а Адамс закидає з відхиленням – 4:9. У нашої команди далекий кидок закинув Харрісон – 7:9.

3 хв. Відмінна швидка атака Прометея та Харрісон закинув у проході – 4:7.

2 хв. Дві поспіль результативні атаки від гостей. Закинули Гершон та Браймо - 2:7.

1 хв. Білан та Аріель обмінялися точними кидками – 2:2.

Гра розпочалася!!! Вкидання виграли українці.

Джерело

Теги: БК Прометей (Кам'янське) ,БК Прометей ,Прометей ,Кам'янське,Лига чемпионов по баскетболу,Лига чемпионов ,баскетбол,новости баскетбола,новини баскетболу,новости,новини,Спорт, новости спорта, новини спорту, спортивные новости, спортивні новини,Хапоель,Кеннеді, Лукашов, Петров, Стефенс, Сидоров, Бєліков, Білан, Доу, Харрісон, Липовий, Мішула, Тихонов,Адамс, Сегев, Браймо, Гейтс, Обасохан, Воркмен, Гершон, Егбуну, Давид, Аріель, Доврат, Кілпатрік,Україна,Украина,Єрусалим, Ізраїль
Автор: admin.sportcomua