У Дніпрі з’явиться департамент парків і рекреації
![У Дніпрі з’явиться департамент парків і рекреації У Дніпрі з’явиться департамент парків і рекреації](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/22.05.2020/1705c0cea9c778d640a70db89ac5faff.jpg&size=1200x800)
Відповідне рішення депутати міськради ухвалили під час 45 чергової сесії 22 травня. Тепер зеленими зонами, скверами та пляжами опікуватиметься нове відомство. Роботу департамент розпочне влітку.
Очолить його Максим Музика, нині - голова робочої групи з оптимізації та управління парками. Першочерговим завданням стане впорядкування документів. В результаті усі паркові території мають перейти на баланс новоствореного департаменту.
Наразі депутати підтримали передачу на баланс підпорядкованого департаменту комунального підприємства пляжу на території Монастирського острова, а також парку Сагайдак. За тим же принципом вчинять із КП, які утримують зони відпочинку.
Читайте також: Для дніпровських школярів організували “европейський” квест