Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 15 квітня 2021 року

46739 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вечірнє зведення щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 17.00 15 квітня 2021 року

Слава Україні!

Російсько-окупаційні війська продовжують вести обстріли позицій українських захисників, з метою подальшого звинувачення у порушенні режиму припинення вогню.

З початку цієї доби зафіксовано 3 порушення з боку збройних формувань Російської Федерації.

Зокрема, неподалік населеного пункту НОВОЗВАНІВКА противник відкривав вогонь у бік позицій наших захисників із гранатометів різних систем, а біля селища ЗАЙЦЕВЕ – зі стрілецької зброї.

У районі населеного пункту НОВГОРОДСЬКЕ ворог здійснив дистанційне мінування з ручних протитанкових гранатометів мінами ПОМ-2.

Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає.

Українська сторона СЦКК повідомляє про ігнорування досягнутих Мінських домовленостей від 22 липня 2020 року.

Збройні формування Російської Федерації та її найманці усіма доступними способами намагаються приховати нарощування озброєння на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Вкотре, окупанти перешкоджають роботі патрулів СММ ОБСЄ, здійснюючи обстріли та глушіння за допомогою засобів РЕБ БПЛА Місії.

За два дні, 12 і 13 квітня, зафіксовано два випадки обстрілів зі стрілецької зброї БПЛА Місії та більше 20 випадків глушіння модулів GPS.

А 13 квітня політ БПЛА СММ дальнього радіуса дії було взагалі скасовано через вплив перешкод поблизу бази у населеному пункті СТЕПАНІВКА.

Наголошуємо, Збройні Сили України неухильно дотримуються досягнутих домовленостей щодо припинення вогню та є послідовними у виконанні взятих на себе зобов'язань.

В районі проведення операції Об’єднаних сил виконують завдання й інші складові сил оборони. Зокрема, піротехнічні розрахунки ДСНС України розмінували 8 гектарів території та передали на знищення 66 вибухонебезпечних предмети.

Слава Україні!

© 2020 monitoring-press

Мої відео