Порядок та терміни реєстрації ПРРО

Порядок та терміни реєстрації ПРРО
51637 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головне  управління  ДПС  у  м. Києві повідомляє, що для реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) складається Заява   про   реєстрацію  програмних реєстраторів  розрахункових  операцій за ф. № 1-ПРРО (J/F 1316602) (далі – реєстраційна заява).

Реєстраційна заява в електронній формі подається за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків до фіскального сервера засобами Електронного кабінету (портального рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (API)) або засобами телекомунікацій.

У разі відсутності підстав для відмови у реєстрації, ПРРО реєструється шляхом присвоєння програмним забезпеченням фіскального сервера фіскального номера ПРРО із внесенням даних до Реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Про реєстрацію ПРРО суб’єкту господарювання направляється інформація у другій квитанції із зазначенням присвоєного під час реєстрації фіскального номера ПРРО.

Датою реєстрації ПРРО є дата формування фіскального номера ПРРО.

Про результати обробки реєстраційної заяви, суб’єкту господарювання надається або направляється інформація засобами Електронного кабінету або засобами телекомунікацій:

  • у день отримання реєстраційної заяви, якщо реєстраційна заява, надійшла не пізніше 16.00 робочого (операційного дня);
  • не пізніше наступного робочого дня, якщо реєстраційна заява надійшла після 16.00 робочого (операційного дня).

Порядок реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій затверджено наказом Міністерства фінансів України від 23 червня 2020 року № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547».

kyiv.tax.gov.ua

Теги: ПРРО,Головне управління ДПС у м. Києві,ДПС у м. Києві,реєстрація програмного реєстратора розрахункових операцій,Украина,Україна,ДПС,ГУ ДПС,ГУ ДПС у м. Києві,Київ,Киев,Головне управління ДПС,Міністерство фінансів України,МФУ,Електронний кабінет
Автор: wikibazacom

© 2020 monitoring-press

Мої відео