Російське вторгнення в Україну : 20-річному українському військовому Володимиру Гордієнку дістали кулю з серця, не зупиняючи цей важливий життєвий орган

Російське вторгнення в Україну : 20-річному українському військовому Володимиру Гордієнку дістали кулю з серця, не зупиняючи цей важливий життєвий орган
198480 ПЕРЕГЛЯДІВ

20-річному українському військовому Володимиру Гордієнку дістали кулю з серця, не зупиняючи цей важливий життєвий орган.

Хлопець потрапив в полон до росіян, пережив допити та тортури. Йому разом з побратимом вдалося втекти на авто. Однак автівку обстріляли. Поранений Володимир врятувався та добрався лісом до своїх. 

Першу лікарську допомогу йому надали в Малині.

Згодом його доправили до Житомирської обласної лікарні, де після обстежень з’ясувалося, що біля серця у воїна є сторонній предмет.

Хлопця направили до Центру інноваційної кардіохірургії на базі лікарні "Феофанія".

Лікарі виявили, що в стінці лівого шлуночка, за півтора міліметра від порожнини серця знаходиться уламок.

"Таке поранення могло призвести до наскрізного отвору у серці, або ж уламок міг мігрувати та спровокувати інсульт чи втрату кінцівки", – кажуть у МОЗ.

Операція тривала 5 годин.

Лікарі оперували на працюючому серці за допомогою спеціальних стабілізаторів. За декілька годин після оперативного втручання Володимир вже розмовляв, а на наступний день – ходив.

"Напередодні свого дня народження Володимир був виписаний із лікарні, але і досі перебуває на зв’язку зі своїми лікарями", – розповіли в МОЗ.

 

Йдеться у статті Українська правда

Теги: Російське вторгнення в Україну, Російська агресія , Україна понад усе!,Разом переможемо! Слава Україні!, stoprussia, closethesky

© 2020 monitoring-press

Мої відео